MEDİCAL PALACE HASTANESİ - HAKKIMIZDA

MEDİCAL PALACE HASTANESİ / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

‘’MEDICAL PALACE’’ HASTANESİ

‘’MEDICAL PALACE’’ Hastanesi, sağlık sektörüne yeni bir anlayış getirmek üzere halkımıza hizmet vermeye, Kayseri’de 2004 yılında başlamıştır. Her zaman en iyisi olmak için devamlı kendini yenileyip geliştirerek, sadece ulusal değil, uluslar arası seviyede sağlık hizmeti verme aşamasına, gelmiştir. Bunu siz değerli halkımıza duyurmaktan kıvanç duyuyorum.  

 ‘’MEDICAL PALACE’’ Hastanesi tam teşekküllü bir hastanedir. Hastanemizde tüm tıbbi branşlar mevcuttur. Güler yüzlü ve yardımsever sağlık personellerimizin yanı sıra, uzmanlık alanlarında adları öne çıkmış tecrübeli hekimlerimiz, siz hastalarımıza hastanemiz bünyesinde hizmet vermektedir.   

14. Yılımızda yenilenen yüz, yenilenen hizmet anlayışı ve yenilenen binamızla ‘’MEDICAL PALACE’’ hastanesi, dünya çapında iddialı ve çağdaş yaklaşım gerektiren sağlık hizmetlerine devam etmektedir. Tüm tıbbi cihazlarımız en son teknoloji ile yenilenmiş, modern görüntüleme (MR, BT, Anjiyografi, vs) üniteleri siz vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Tüm poliklinik odaları, ofis ve tıbbi malzemeleri, hasta odalarının tamamı, yatakları, karyolaları, koltukları tamamen yenilenmiş olup, sizler için tertemiz, pırıl pırıl, dünya standartlarında bir hastane haline getirilmiştir.   

Yine 14. Yılımızda hastanemizde otelcilik hizmeti hasta memnuniyeti ve konforunu artırmak amacıyla, 5 yıldızlı hale getirilmiştir. Bizim için her hasta özeldir. Bütün odalarımız tek kişiliktir ve yattığı sürece hastaya tahsislidir. Her odanın kendisine ait banyosu ve tuvaleti içerisindedir. Odalarımızın yerleşimi, izolasyonu ve kullanımı siz hastaların rahat etmesi açısından en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılmış ve hepsi yenilenmiştir. Hastalarımıza sunulan yemekler ve dağıtımı her hastanın kendi isteği doğrultusunda, diyetisyenlerimizin onayı ile yapılmaktadır. Hastalarımızın damak tatlarını koruyup hızlı iyileşmeleri, bizim için çok önemli ve gerekli bir uygulamadır. Ayrıca hastalarımıza gerektiğinde yüksek kalorili ve proteinli yiyecekler, hastanemizin özel mutfağında hazırlanarak servis edilmektedir.

Yine 14. Yılımızda yalnız Kayseri değil, komşu illerden Nevşehir, Niğde, Kırşehir, Sivas, Yozgat, Aksaray, Kahramanmaraş için yaklaşık 7.500.000 kişiye hizmet etmeyi amaçlayan toplamında 41 yatak olan genel dâhiliye, kalp ve Damar Cerrahi ve Kardiyoloji yoğun bakım üniteleri açılmıştır. Genel dâhiliye yoğun bakım ünitemizin siz değerli halkımıza hizmet vermeye başlaması ile bölgemizde yoğun bakımda, yatak bulma sorunu ‘’MEDICAL PALACE’’ hastanesi tarafından büyük oranda çözümlenmiş durumdadır. Ayrıca Genel dâhiliye yoğun bakım ünitemiz, modern tıbbi cihazlarla donatılmış, multidisipliner anlayışla çalışan tecrübeli uzman hekim kadrosuyla Kayseri’nin en büyük, en modern kliniği olma özelliğini taşımakta, evrensel ölçülerde güncel tedavi yaklaşımları hastalarımıza büyük bir özveri ile sunulmaktadır.  

Temel ilkesi; tıbbi etik ve deontolojiden ödün vermeden, hastaları sağlığına kavuşturmak olan hastanemiz; Kadrosunu ülkemizin en iyi hekimleri ile güçlendirerek, tıbbi cihaz ve donanımını çağın gereksinimlerine göre en modern olacak şekilde yenileyerek, verdiği kaliteli sağlık hizmetinde 14. Yılını tamamlamıştır.

Sağlık politikamız, her şeyden önce hekimlik andının gereği olarak hastalarımızın her türlü sağlık sorununu onlara zarar vermeden çözmek ve her zaman tavizsiz üst düzey sağlık hizmeti sunmaktır. Bu anlayış ile özellikle Kardiyoloji ve Kalp-Damar Cerrahi kliniklerimizde yaşadığımız bölgenin çok ötesinde dünya literatüründe en zor, en riskli vakalara başarı ile müdahale edilmektedir. Üstün gayret ve bilgi ile çalışan Kardiyoloji ve Kalp-Damar Cerrahi ünitelerimizin başarıları takdire şayandır.

 ‘’MEDICAL PALACE’’ hastanesinin yenilenmiş modern yüzü ile tanışan hastalarımız, dünyanın en iyi ve en güvenilir hastanesinde bulunduklarını, kendilerini uzman sağlık ekibimizin tecrübeli ellerine bıraktıklarını söylemektedirler. Bunlar bizim için çok anlamlı ve bir o kadar da çalışma azmimizi artıran geri dönüşlerdir.

Sonuç olarak: Tüm hastalarımız ve yakınları bizim için özeldir, kıymetlidir. Sevdikleri tarafından bizlere özenle tedavi edilsin diye emanet edilen hastalara, içimizden gelen en samimi duygularla, insani değerlerden ödün vermeden hizmetlerimize devam edeceğimizi ve asla yorulmayacağımızı siz değerli halkımıza söylemek isterim.

Saygılarımla

OP.DR.AYHAN GÜLTEKİN

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.